Wizyta w II Liceum im. Emilii Plater w Sosnowcu

8 Kwietnia, wraz z zespołem Road2SUM, odwiedziliśmy kolejną szkołę, tym razem II Liceum im. Emilii Plater w Sosnowcu w ramach naszych zajęć wyjazdowych

Wizyta w II Liceum im. Emilii Plater w Sosnowcu

Nasza wizyta przyniosła ze sobą intensywne warsztaty z zakresu szycia chirurgicznego, pierwszej pomocy oraz kardiochirurgii. Studenci mieli okazję zgłębić tajniki tych dziedzin w atmosferze współpracy i zaangażowania. Nie tylko wnętrza budynku tętniły życiem - boisko szkolne i aula również stały się areną dla ciekawych zajęć i wykładów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą krótką fotorelacją, która oddaje atmosferę tego wyjątkowego dnia i pokazuje, jak wiele ciekawych rzeczy działo się podczas naszej wizyty w II Liceum im. Emilii Plater.